ترک سیگار | سایت علیرضا نیکنام

بهترین مارک های سیگار

بهترین مارک های سیگار : سیگار در مدل های مختلف تولید می شود و انواع متفاوتی دارد که به دو بخش سیگار برگ و سیگار کاغذی تقسیم می شود که هر کدام دارای ظاهری متفاوت هستند و توسط برند های جهانی تولید می شوند و به کشور های دیگر صادر می شوند.

از بهترین مارک های سیگار در دنیا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1 – مارلبرو marlboro

شرکت مارلبرو یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان سیگار در جهان است که سیگار را به کل دنیا صادر می کند، محل تولد این سیگار ایالات متحده آمریکا است که توسط شرکت های زیر مجموعه در شرکت های دیگر تولید می شود، شرکت مارلبرو در سال 1920 یعنی 101 سال پیش توسط آقای فیلیپ موریس تاسیس شده است و نام این سیگار بر گرفته از خیابانی است که شرکت فیلیپ موریس در آن تاسیس شده است یعنی خیابان مارلبرو استریت در لندن و این شرکت با شعار ( ملایم همچون ماه مه ) در سال 1930 سیگاری مناسب برای بانوان تبلیغ کرد و مارلبرو یکی از سیگار های لوکس در آمریکا و جهان شناخته می شود و در ایران تولید نمی شود و از طریق کشور های عربی وارد ایران می شود و از قیمت بالایی برخوردار است.

سیگار مارلبرو | سایت علیرضا نیکنام

2 – Winston وینستون

سیگار وینستون نیز یکی از سیگار های معروف در دنیا است که در سال 1999 تاسیس شده است و از مالکان آن می توان به تنباکو ژاپن اشاره کرد و این سیگار در ایران توسط دخانیات ایران تولید می شود و تحت لیسانس وینستون آمریکا تولید آن انجام می گیرد.

سیگار وینستون | سایت علیرضا نیکنام

3 – کنت Kent

کنت نیز از سیگار های قدیمی محسوب می شوند و در مدل های مختلف تولید می شود و می توان گفت نزدیک به یک قرن در تولید سیگار فعالیت کرده است و در سال 1952 تاسیس شده است و محل تولد این سیگار باز ایالات متحده آمریکا است که تحت لیسانس کنت آمریکا در ایران تولید می شود و مثل سیگار مارلبرو وارداتی نمی باشد.

سیگار کنت | سایت علیرضا نیکنام

4 – کمل Camel

سیگار کمل نیز یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان سیگار است که بیش از 100 سال در زمینه تولید سیگار فعالیت کرده است و در سال 1913 در کشور آمریکا توسط شرکت تنباکو آر جی و رینولدز تاسیس شده است و کار تولید انواع سیگار را انجام می دهد و یک سیگار بین المللی محسوب می شود و محصولاتش به کل کشور های دنیا صادر می شود که ایران هم شامل این کشور ها است، البته در کشور ایران توسط سازمان دخانیات و تحت لیسانس شرکت کمل تولید شده و عرضه می شود.

سیگار کمل | سایت علیرضا نیکنام

5 – کاپیتان بلک  Captain Black

کاپیتان بلک یک برند چند منظوره است که یکی از محصولاتش سیگار است و از دیگر محصولات آن می توان به تنباکو، ادکلن و عطر اشاره کرد، شرکت کاپیتان بلک در سال 1931 توسط شرکت Lane Limited  در آمریکا تاسیس شده است و دارای بیش از 90 سال سابقه است، این سیگار در ایران تولید نمی شود و توسط کشور های همسایه وارد ایران می شود و یکی سیگار گران قیمت و وارداتی محسوب می شود.

سیگار کاپیتان بلک | سایت علیرضا نیکنام

6 – پال مال Pall Mall

شرکت پال مال نیز یکی از تولید کنندگان بزرگ سیگار است که باز محل تولد این سیگار ایالات متحده آمریکا است و این برند در سال 1899 یعنی 122 سال پیش تاسیس و معرفی شده است، این برند از سیگار در مدل های مختلف تولید می شود و در ایران نیز تحت لیسانس شرکت تنباکو آر جی تولید می شود و فقط برای مصرف در ایران است.

سیگار پال مال | سایت علیرضا نیکنام

7 – کارلیا Karelia

برند سیگار کارلیا نیز یکی از تولید کنندگان سیگار و تنباکو است که سیگار های با کیفیت بالا و لوکس تولید می کند و یک برند یونانی است و توسط شرکت کارلیا تنباکو در سال 1888 تاسیس شده و شروع به فعالیت کرده است و برای اکثر کشور های اروپایی و آمریکایی صادرات خود را انجام می دهد. این سیگار یکی از برند های محبوب و معروف در دنیا است و سیگار های گران قیمتی دارد و مردم آن را با طعم و بوی خاصی می شناسند.

سیگار کارلیا | سایت علیرضا نیکنام

8 –  نات شرمن Nat Sherman

سیگار نات شرمن یک سیگار معمولی نمی باشد و سیگار لاکچری و گران قیمتی محسوب می شود و انواع مدل های مختلفی دارد و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است، این شرکت علاوه بر تولید سیگار یکی از تولید کنندگان و صادر کننده تنباکو به کل دنیا است که در سال 1930 در شهر نیویورک آمریکا توسط فیلیپ موریس تاسیس و شروع به فعالیت کرد، فیلیپ موریس همچنان تاسیس کننده و صاحب شرکت مارلبرو نیز هست.

سیگار نات شرمن | سایت علیرضا نیکنام

9 – دیویدآف Davidoff

دیویدآف نیز از سیگار های لاکچری و گران محسوب می شوند و مردم آن را به کیفیت بالا و قیمت بالا آن می شناسند، سیگار دیویدآف یک شرکت سوییسی است به تولید سیگار های با کیفیت بالا و گران قیمت معروف است که در کل دنیا خواهان زیادی دارد، و دلیل خاص بودن این سیگار تنباکو مورد استفاده در سیگار است که از بهترین تنباکو در آن استفاده می شود و می توان گفت از تنباکو های کشور های مکزیک، برزیل و دومینیکن استفاده می کند.

سیگار دیوید آف | سایت علیرضا نیکنام

10 – دان هیل Dunhill

دان هیل یکی از بزرگ ترین و معروف ترین برند های سیگار است که در انواع مدل های مختلف تولید می شود، سیگار دان هیل در دنیا به عنوان یک سیگار گران قیمت یاد می شود و در ایران نیز به عنوان یک سیگار وارداتی می باشد و قیمت بالایی دارد تقریبا می توان گفت قیمت سیگار دان هیل از 9 دلار شروع می شود.

سیگار دان هیل | سایت علیرضا نیکنام

11 – پارلیامنت Parliament

یکی دیگر از برند های معروف سیگار پارلیامنت است که از کیفیت بالایی برخوردار است و قیمت بالایی نیز دارد و یکی از دلایل محبوب بودن این سیگار استفاده فیلتر داخلی است که باعث می شود دندان ها و لثه های سیاه نشوند و از قیمت 5 دلار شروع می شود و حتی سیگار هایی با قیمت 9 دلار نیز در این شرکت تولید می شوند که در بازار ایران به سختی پیدا می شوند و از قیمت بالایی برخوردار هستند.

سیگار پارلیامنت | سایت علیرضا نیکنام

12 – ووگ Vogue

سیگار ووگ در بین سیگار ها محبوب شناخته شده نمی باشد و برند زیاد محبوب و شناخته شده ای نیست، این سیگار نیز توسط شرکت تنباکو انگلستان تاسیس شده و زیر نظر این شرکت فعالیت می کند، سیگار ووگ نسبت به سیگار های دیگر نرم تر و سبک می باشد و بیشتر مصرف کننده های این سیگار زنان هستند.

سیگار ووگ | سایت علیرضا نیکنام

13 – Treasurer

این برند سیگار نیز یکی از گران ترین سیگار ها در بین سیگار ها است و از طرفداران زیادی برخوردار است و در مدل های مختلف تولید می شود و یک برند بریتانیایی می باشد و در انگلستان تاسیس شده است و می توان گفت قیمتی که این سیگار دارد بسیار بالا برای یک سیگار است که از 50 الی 69 دلار در بازار فروخته می شود و بسیار کمیاب است و در بازار ایران می توان گفت وجود ندارد و اگر داشته باشد قیمتی حدود 1 میلیون و 700 هزار تومان است که برای یک سیگار قیمت بالایی است.

سیگار تریاسوپو | سایت علیرضا نیکنام

14 – بیسیک

سیگار بیسیک نیز یکی از برند های سیگار است که قیمت میان رده و پایینی دارد و مدل های مختلفی دارد، این سیگار توسط فیلیپ موریس در اواخر سال 1970 در ایالات متحده آمریکا تاسیس شد و می توان گفت بخشی از سیگار مارلرو می باشد چون صاحب امتیاز این شرکت فیلیپ موریس موسس شرکت مارلبرو می باشد.

سیگار بیسیک | سایت علیرضا نیکنام

15 – کوول Cool

کوول نیز یکی از برند های تولید کننده سیگار میان رده می باشد که در سال 1933 توسط شرکت رینولدز و تنباکو آمریکن در ایالات متحده آمریکا تاسیس شد. این برند سابقه بیش از 88 ساله در رزومه خود دارد و در در اکثر کشور های دنیا این سیگار را می توان پیدا کرد.

16 – لاکی استریک Lucky Strike

لاکی استریک نیز یکی از برند های معروف است که طرفداران زیادی در دنیا دارد و محبوبیت زیادی بین مردم دارد، این سیگار با نام لاکی نیز شناخته می شود و در سال 1871 معرفی شده از و یک برند آمریکایی می باشد.

این سیگار در دهه های 1930 و 1940 پرفروش ترین سیگار در ایالات متحده آمریکا به شمار می رفت.

سیگار لاکی استریک | سایت علیرضا نیکنام

17 – سیلک کات

این برند تولید کننده سیگار نیز بیش از 50 سال در زمینه تولید سیگار فعالیت کرده است و می کند و صاحب امتیاز فعلی این شرکت تنباکو ژاپن می باشد که در سال 1964 پایه گذاری شده است و دارای کیفیت میان رده ای می باشد و می توان این برند سیگار را در ایران نیز پیدا کرد.

سیگار سیلک کات | سایت علیرضا نیکنام

18 – سالم Salem

این سیگار نیز یکی از سیگار های شناخته شده در آمریکا می باشد که مدل های مختلفی از آن در بازار وجود دارد، این برند و شرکت در سال 1956 در ایالات متحده آمریکا تاسیس شد و در زمان فعلی صاحب امتیاز های این شرکت امپریال توباکو و تنباکو ژاپن هستند .

این برند بزرگ دارای 65 سال سابقه در زمینه تولید سیگار است که می توان این سیگار را در ایران نیز پیدا کرد ولی به خاطر وارداتی بودن این برند سیگار باعث شده است تا پیدا کردن آن سخت باشد و قیمت بالایی داشته باشد.

سیگار سالم | سایت علیرضا نیکنام

نتیجه

در نتیجه باید گفت که سیگار برای سلامتی مضرر می باشد و باعث بیماری های مختلف در بدن می شود و بهتر است تا استفاده نکنید و یا حداقل کم تر استفاده بکنید، ولی باید گفت که اگر سیگار می کشید حداقل از برند های برتر سیگار مثال مارلبرو و وینستون و کنت استفاده بکنید چون این برند ها از مواد اولیه با کیفیت بالا در سیگار های خود استفاده می کنند و تنسبا ضرر کمتری دارند.

5/5 - (1 امتیاز)

1 یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.