از کجا دوست دختر پیدا کنم؟

چگونه دوست دختر داشته باشم؟

بسیاری از پسران فکر می کنند چون فرصتی برای برقراری ارتباط با دختران را ندارند نمی توانند با آن ها رابطه دوستی بچینند ولی این طرز فکر آنچنان صحیح نیس، دوست شدن با دختران نیاز به مهارت های ارتباطی و کلامی می باشد که بتوان توجه طرف مقابل را جلب کرد با علیرضا نیکنام همراه باشید تا این مهارت های ارتباطی را مورد بررسی قرار دهیم و ببینیم چطور می توانیم دوست دختر داشته باشیم

از کجا دوست دختر پیدا کنیم

پیدا کردن دوست دختر به دو دسته حضوری و مجازی تقسیم می شود که امروزه بیشتر این فرایند از طریق فضای مجازی صورت می گیرد و مخ زنی یا پیدا کردن دوست به صورت حضوری نسبت به قبل کمتر شده است. اما در ادامه هر دو روش را با هم مورد بررسی قرار می دهیم.

پیدا کردن دوست دختر به صورت حضوری

برای این که بتوانید رابطه دوستی بچینید باید توجه دختر را جلب کنید برای این کار خود را عصبی و مضطرب نشان نشان ندهید زیرا نه تنها شما را به هم نزدیک نمی کند بلکه سبب فاصله می شود.

سعی کنید وقتی با دختری حرف می زنید یا با هم بیرون هستید در لحطه حضور داشته باشید و سر گرم کار های دیگر مثل گوشی بازی کردن نباشید. این رفتار خیلی زننده است فرض کنید با کسی قرار گذاشته اید که به صورت مدوام سرش در گوشی است و به شما توجهی نمی کند.

از کجا دوست دختر پیدا کنم؟

ارتباط چشمی خیلی مهم است سعی کنید هنگام صحبت به شخص دیگری نگاه نکنید و لبخند بر لب داشته باشید.

همچنین بخوانید: سرد شدن رابطه عاشقانه

اعتماد به نفس

اعتماد به نفس داشتن جزو شاه کلید های شما به حساب میرود وقتی برای اولین بار می خواهید با دختری حرف بزنید، دست و پای خودتان را گم نکنید و استرس نداشته باشید.

برای این که بتوانید اعتماد به نفس خود را بروز دهید، با قامتی صاف جلو بروید و با صدای رسایی صحبت کنید و به چشمان او خیره شوید و حرف بزنید در کل به گونه ای رفتار کنید که از ظاهر و شرایط خودتان راضی و خشنود هستید.

خودتان باشید

سعی کنید خود واقعیتان را به طرف مقابل نشان دهید و از فیلم بازی کردن دست بردارید، فیلم بازی کردن آنچنان تکنیک خوبی نیست چون اگر با فیلم بازی کردن شما، به شما علاقه مند شد تا کی می توانید به فیلم بازی کردن ادامه دهید بالاخره روزی دستتان رو میشود. پس بهتر است خود واقعیتان را نشان دهید.

هر انسان ویژگی های مخصوص به خودش را دارد که بسیاز زیبا و دلپسند است

شوخ طبعی

علاقه دختران به گونه ای است که می خواهند با کسی وارد رابطه شوند که آینده خود را با او بسازند، یکی از دلایلی که دختران وارد رابطه می شوند سرگرمی و وقت گذراندن است، شوخ طبع بودن پسران یکی از ویزگی هایی است که دختران را ترغیب به دوست شدن می کند.

رفتار مناسب

رفتارهایی که پسران در جمع دوستانه انجام می دهند برای دختران جالب نیست و شاید زننده هم باشد مثلا آروغ زدن، یا گفتن جوک‌های نژاد پرستانه و مسخره کردن دیگران.

در مقابل آن می توانید رفتار هایی از خود نشان دهید که دختر را جلب خود کنید مثلا با افراد بزرگ تر یا کوچک تر از خود به صورت مودبانه صحبت کنید یا وقتی به مکانی می روید در را برای او باز کنید یا بگذارید اول او برود و …. .

همچنین بخوانید: از کجا بفهمم به من علاقه دارد

حس خاص بودن انتقال دهید

وقتی با دختری سر صحبت را باز کردید و مدتی هست که با هم صحبت می کنید سعی کنید جوری رفتار کنید که احساس خاص بودن را به طرف مقابل منتقل کنید و او این احساس را دریافت کند که شما به او ارزش قائل هستید. حال میرسیم به این موضوع که چگونه حس خاص بودن را منتقل کنیم، در ادامه به چند مورد از آن اشاره می کنیم.

از کجا دوست دختر پیدا کنم؟

تعریف و تمجید

سعی کنید گاهی اوقات در زمان و مکان های مناسب از او طریف کنید و جملات انگیزشی بکار ببرید. مثلا وقتی لباس جدیدی خرید از لباسش تعریف کنید یا از زیبایی خنده هایش بگویید و… . این مورد می تواند برگ برنده شما در برابر او باشد.

پرسیدن سوال های شخصی

با این سوالات این حس به او دست می دهد که شما برای او مهم هستید و میخواهید او را بیشنر بشناسید.

پرسیدن نظر و پیشنهاد

وقتی در مورد زندگی خود یا هر موضوعی از او سوال می کنید و نظر میخواهید مثل مورد بالا این حس به او القاء می شود که نظر او برای شما مهم سات به همین دلیل احساس خاص بودن به او دست می دهد.

پیدا کردن دوست دختر به صورت غیرحضوری

برقراری رابطه و دوست شدن به صورت مجازی نسبتا سخت است ولی غیر ممکن نیست یکی از پر طرفدار ترین شبکه های اجتماعی که دوست شدن راحت تر صورت می گیرد اینستاگرام و دایرکت اینستاگرام است.

قبل از این که به دایرکت طرف بروید مواردی وجود دارد که باید آن ها را راعایت کنید، شما فروشگاهی را در نظر بگیرید، اگر ویترین مغازه ای زیبا باشد توجه شما را جلب می کند یا فروشگاهی با نمایی ساده ؟

همچنین بخوانید: قرار اول رو چیکار کنیم؟

هر فرد با دیدن ویترین زیبای فروشگاه وارد آن جا می شود و از آنجا خرید می کند. دایرکت دادن هم به این شرایط است. پیج شما همان ویترین فروشگاه است در قدم اول شما باید پیجی خوب داشته باشید تا بتوایند توجه هر فردی را جلب کنید.

چگونه پیج اینستاگرام جذابی داشته باشیم

رعایت نکاتی که ذکر می کنیم می تواند به تر تمیز بودن پیجتان کمک کند، در دنیای مجازی به خصوص در اینستاگرام هر کسی قبل از آشنایی با شما با پیجتان اشنا می شود و از روی عادت و ناخودآگاه شما را از پیجتان قضاوت می کند.

یوزرنیم یا آیدی اینستاگرام

سعی کنید از آیدی یا کلمات مسخره به هیچ وجه استفاده نکنید برای مثال: alone boy ، mamadtakpar و… از این نوع آیدی ها به هیچ وجه استفاده نکنید، به جای این نوع اسم ها ترجیه از نام و نام خانوادگی استفاده کنید.

عکس پروفایل

عکسی که در پروفایل اینستاگرام قرار می دهید ترجیحا باید عکسی از گردی صورت شما باشد که در عکاسی به اصطلاح پرتره نام دارد. از گذاشتن عکس قدی خودداری کنید چون صورت شما دیده نمی شود.

از گذاشتن عکس های متفرقه در پروفایل مانند عکس تام هاردی ، عقاب و …. اکیدا خودداری کنید. با عکس پروفایل عقاب کمتر کسی شما را جدی می گیرد.

از کجا دوست دختر پیدا کنم؟

بیو اینستاگرام

از نوشتن جملات انگیسی پرهیز کنید ، انگلیسی نوشتن نشانه لاکچری بودن نیس ” فارسی بنویس همه متوجه بشن “.

نیاز نیست رل یا سینگل بودنتان را در بیو اعلام کنید.

می توانید در بیو به رشته تحصیلی ، شغلتان یا به علایقتان اشاره کنید تا وقتی کسی پیج شما را می بیند بفهمد رشته شما چیست و به چه چیز هایی علاقه دارید

پست های پیج

این بخش که به نظر شخص بنده مهم ترین مورد در بین موارد شاره شده است. باید عکس هایی از شما با کیفیت بسیار بالا و عالی باشد حتی یک لول هم بالاتر از عالی.

عالی بودن عکس های شما مهم ترین دلیل تفاوت شما با سایر پسران است. سعی کنید هر چند وقت یکبار به آتلیه عکاسی بروید و از خود عکس بگیرید و در پیج قرار دهید.

عکس گرفتن از خودتان نوعی سرمایه گذاری به حساب می اید که پیشنهاد می کنم حتما این سرمایه گذاری را روی خود انجام دهید. حتی در بد ترین حالت ۱۰ یا ۲۰ سال بعد به عکسهایتان نگاه می کنید واز عکس های گرفته شده در گذشته  لذت خواهید برد.

سعی کنید عکس های چند نفره با دوستانتان را هم در پیج قرار دهید تا هر کسی به پیجتان سر میزند بفهمد که شما آدم اجتماعی هستید و ارزش وقت گذاشتن را دارید.

برای بررسی تخصصی پیام دادن از اینستاگرام می توانید مقاله چطوری باید به دخترا تو اینستاگرام پیام داد؟ رو بررسی کنید.

نتیجه گیری

ایجاد رابطه دوستی بین دختران و پسران آن چنان کار پیچیده ای نیست فقط نیاز به یگ سری تکنیک های خاص در گفت و گو و رفتار دارد. شما از چه روش هایی برای دوستی استفاده می کنید با ما در میان بگذارید.

4.6/5 - (11 امتیاز)

4 یک نظر

    1. بنفشه بازرگان پاسخ

      سلام پسرم 18 سالشه و همش میگه من دوست دختر میخوام همش ناراحتی میکنه میگه شما نمیزارید من دوستی داشته باشم که دختر باشه نمیدونم باید چیکار کنم پسرم اتیسم داره لطفاً کمکم کنید آیا او میتواند در این سن دوست دختر داشته باشد و آیا راهی هست که بتونم باهاش صحبت کنم ممنون میشم راهنمایی کنید .

  1. صادق اکبری پاسخ

    سلام وقت بخیر
    ببخشید میخواستم بدونم که دانشجو های بالینی وزارت علوم هم بعد از اتمام دوره تحصیلشون طرح کارورزی رو از طرف دانشگاه میگذرونند یا نه فقط وزارت بهداشت به این شکل هست؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *