از کجا بفهمم به من علاقه دارد

از کجا بفهمم به من علاقه دارد

دیروز یکی از دوستانم  یک سوالی را مطرح کرد مبنی بر این که “از کجا بفهمم فلانی به من حس یا علاقه داره یا داره نخ میده”، منم حقیقتش دیروز جوابش رو ندادم گفتم جواب سوالت را در علیرضا نیکنام خواهم داد حتما مطالعه کن، به جوابت میرسی. از شما هم دعوت می کنم حتما مطالعه کنید چون ممکن است سوال خیلی از افراد باشد.

از کجا بفهمم بهم حس داره

چند تا مورد بهتون میگم که اگه این موارد را در طرف مقابلتان مشاهده کردید مطمئن باشید اگه به روش هم نیاره بهتون علاقه داره ،پس رو به جلو حرکت کنید و تلاشتون رو بکنید چون اگه خوب پیش روی کنید به راحتی می توانید جواب مثبت بگیرید.

از کجا بفهمم به من علاقه دارد

نزدیک شدن به شما

تو این مورد میاد و میخواهد به شما نزدیک شود این نزدیک شدن هم اندازه مخصوصی دارد یعنی در نزدیک شدن افراط نمی کند و در حدی نزدیک می شود که در دیدش باشید. برای مثال در مهمانی دور هم هستید در محلی مینشیند که شما را ببینید و شما او را ببینید اما فاصه جوری باشد که گفت و گویی شکل نگیرد.

همچنین بخوانید: پیشنهاد مستقیم دوستی به جنس مخالف

در بعضی موارد هم این فاصله کمتر می شود و پیش شما می نشیند حتی امکان دارد خودش پیش قدم شود و سر صحبت را باز کند.

نحوه چت کردن

شما فرض کنید در اینیستاگرام در حال گفت و گو هستید به دلیل کار و مشغله ای که دارید دیر به دیر پیامش را سین میزنید و جواب می دهید. آن موقع بر میگردد و می گوید “اگه کار داری یا مزاحمم می تونیم بعدا صحبت کنیم” این طرز رفتار یعنی دیر جواب دادنت من را آزار می دهد و برای من بیشتر وقت بگذار.

به بهانه های مختلف پیام می فرستد

یک متن خنده دار، موزیک یا تیکه ای از فیلم را ارسال میکند و سر صحبت را باز می کند و می خواهد به واسطه پی ام ها  بیشتر با شما زمان صرف کند و حرف بزند.

شوخی زننده می کنید ولی جدی نمی گیره

فرض کنید شما یک شوخی باهاش می کنید که امکان داره بهش بر بخوره اما اون جدی نمی گیره و با شوخی رفتار می کنه یا برعکس او با شما یک شوخی میکنه که شاید بهتون بر بخوره، وقتی دید از شوخیش ناراحت شدید حتی یک درصد سریع عذرخواهی میکنه.

همچنین بخوانید: قرار اول رو چیکار کنیم؟

از کجا بفهمم به من علاقه دارد

زیاد از شما تعریف میکنه

برای مثال یک کار روتینی که روزانه انجام می دهید را برای او تعریف می کنید و او شروع می کند بیش از اندازه از شما تعریف کردن. یا مثلا یک ماجرای خنده دار تعریف می کنید و او بیش از حد ری اکشن نشان می دهد و زیاد می خندد.

خودت هم میدانی ماجرایی که تعریف کردی خنده دار هست ولی نه آنقدر که طرف قهقهه بزند و یا پی در پی اموجی خنده ارسال کند.

پادکست درباره نخ دادن دختر

در این پادکست درباره 12 نشانه علاقه به دختر صحبت کردیم، همانطور که ذکر شد تعدادی علائم وجود دارد که نشان دهنده این است که آیا دختره  به شما علاقه داره یا نه ؟ با گوش دادن به این پادکست اطلاعات زیادی راجب علاقه دختر به دست می آورید.

نتیجه گیری

چه نشانه های دیگری وجود دارد که بفهمیم به ما علاقه یا حس دارد در این مطلب به آن اشاره نشد برای ما بنویسید که بقیه هم استفاده کنند.

4.5/5 - (8 امتیاز)

6 یک نظر

 1. نادر حیاتی پاسخ

  سلام و عرض ادب
  مقاله بسیار عالی بود
  فقط کتاب “چهار میثاق” اثر “دون میگوئل روئیز” هست که به اشتباه در تصویر “فلورانس اسکاول شین” تایپ شده

 2. حمیدرضا زندی پاسخ

  سلام وادب ممنون ا زشما امیدوارم همواره موفق و در همراهی با نسل جوان راعنما باشید درودبر شما

 3. قربانعلی رسولی پاسخ

  شما حق دارید ناراحت بشید چون این شرایط خیلی سخته و باید با ناراحت شدن بتونی اونو تحمل کنی و از سر بگذارانی در واقع در تمام دنیا و در اکثر خانواده ها همچنین تبعیضای و حتما که بیشتر نیز دیده شده است. بعضی اوقات ادم هر کاری میکنه تا نظر دیگران را نسبت به خود تغییر بدهد و این اصلا کار درستی نیست زیرا شما باید برای خودتان درست زندگی کنید و در چنین شرایطی به تایید دیگران نیازمند نباشید حتی پدر ومادرتان یادتان باشد که درست زندگی کردن و توجه نکردن به عکس العمل اطرفیان میتونه کمک کننده باشه درست مانند یک کودک تا موردی برای ناراحتی نداشته باشد شاد است اما زمانیکه موردی ناراحتش کرد واکنش نشان میدهد.باید یاد بگیریم شاد بودن دلیلی نمیخواهد این غمگین بودن است که نیاز به دلیل دارد

 4. وحید جوادی پاسخ

  سلام ، به عنوان یک دوره غیر حضوری بهترین بود . و فیلم صحبت در جمع عالی بود . ای کاش محدودیت های کرونایی برداشته بشه و بتونید فیلم سخنرانی ۳ دقیقه ای در یک سالن بزرگ را هم برای نمایش بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *