بهترین پوزیشن های زناشویی

بهترین پوزیشن های زناشویی

آیا از امتحان کردن همان موقعیت های قدیمی جنسی خسته شده اید؟ اگر بیش از دو سال است که ازدواج کرده اید، احتمالا باید اوضاع را کمی یا خیلی تغییر دهید تا به شور و شوق اوایل رابطه برگردید. برای امتحان موقعیت هایی که در زیر لیست کرده ایم، لازم نیست فوق العاده انعطاف پذیر یا دیوانه ماجراجو باشید، فقط به یک ذهن باز و یک همسر مشتاق نیاز دارید. همچنین می ‌توانید هنگام رابطه جنسی، موقعیت‌ های خود را تغییر دهید که باعث دوام بیشتر و ایجاد ارگاسم بزرگ ‌تر می ‌شود.

 

عکس و فیلم آموزش رابطه جنسی صحیح

مهم است که به یاد داشته باشید، اگر اولین بار است می خواهید رابطه جنسی برقرار کنید، هیچ کس از شما انتظار ندارد که متخصص در این زمینه باشید. مهم ترین چیز هایی که باید در مورد آن ها فکر کنید ایمنی و رضایت است. اگر بارداری نگران کننده است، مطمئن شوید که یک بسته کاندوم آماده دارید.

حتی اگر بارداری نگران کننده نیست، باز هم باید در مورد محافظت در برابر عفونت های مقاربتی (STIs)  فکر کنید. برای کاهش نگرانی ‌ها، ممکن است بخواهید حتی قبل از این که به اتاق خواب بروید، به یک غربالگری سلامت جنسی فکر کنید.

رضایت نیز بسیار مهم است. مطمئن شوید که هر دو با اتفاقی که قرار است اتفاق بیفتد توافق کرده اید و به طور منظم قبل، در حین و بعد از رابطه جنسی پیش نوازی و پس نوازی را انجام دهید، این نکته بسیار قابل اهمیت است.

شما مطمئن شده اید که ایمنی و رضایت هر دو در نظر گرفته شده است، اکنون زمان خود رابطه جنسی است. برای کمک به شما، در این جا 5 موقعیت عالی برای اولین بار سکس وجود دارد.

 1. مقام مبلغین
 2. در بالا
 3. روی لبه
 4. موقعیت اژد ها
 5. موقعیت قاشق

مطالب مرتبط: رابطه جنسی در زمان بارداری


پوزیشن سکسی مبلغین

پوزیشن سکسی مبلغین

موقعیت مبلغان برای بسیاری جذابیت زیادی دارد و قطعا زمانی که برای اولین بار رابطه جنسی برقرار می ‌کنید بهترین موقعیت برای شروع است. در حالی که همسرتان به پشت دراز کشیده و شما در بالا، وزن خود را روی آرنج ‌های خود قرار داده‌ اید، می‌ توانید به آرامی و به تدریج به شریک خود نفوذ کنید و مرتبا با او حرکت کنید.

وقتی هر دوی شما رو در رو هستید، می توانید کاملا احساس ارتباط و صمیمیت کنید، با تماس چشمی و فرصت های زیادی برای بوسیدن. همچنین می ‌توان از روغن‌ های مخصوص برای کمک به نفوذ استفاده کرد، بنابراین ممکن است بخواهید برای اولین بار مقداری روغن اضافی را امتحان کنید. اگر برای اولین بار است که رابطه مقعدی برقرار می کنید، این موضوع حتی مهم تر است.

پوزیشن در بالا

پوزیشن در بالا

همچنین به عنوان موقعیت دختر گاوچران شناخته می شود، این یک موقعیت عالی برای اولین بار است زیرا به همسر شما اجازه می دهد تا کنترل سرعت و عمق نفوذ را حفظ کند به این معنی که آن ها می توانند با سرعت خود بفهمند چه چیزی برای او مناسب است. این موقعیت همچنین به شما این امکان را می دهد که بدن یکدیگر را بیشتر مشاهده و کشف کنید.

پوزیشن در لبه

پوزیشن در لبه

این یک حرکت ساده دیگر از نظر فیزیکی است. برای این که این وضعیت عمل کند، شریک زندگی شما در لبه تخت به پشت در حالی که پاهایش آویزان است تکیه می دهد، در حالی که شما نزدیک می شوید، بدن خود را بین پا های او قرار می دهید.

پوزیشن موقعیت اژدها

پوزیشن موقعیت اژدها

در این حالت، فرد مورد نفوذ روی شکم دراز می کشد و یک یا دو بالش زیر لگن قرار می گیرد در حالی که شریک زندگی در بالای او دراز می کشد و موقعیت خود را تقلید می کند و از پشت وارد می شود. این وضعیت بسیار آهسته تر و ریتمیک است، با حرکات دایره ای به جای حرکات معمولی سریع تر و فشاری. این برای مبتدیان خوب است زیرا به شما امکان می دهد احساس جنسی را بدون تحریک عمیق دهانه رحم یا مقعد تجربه کنید.

پوزیشن موقعیت قاشق

پوزیشن موقعیت قاشق

این یک موقعیت جنسی برای اولین بار است، به خصوص برای کسانی که به خجالتی یا عصبی هستند. شریک مورد نفوذ باید به پهلو بخوابد و شریک دیگر پشت سر او دراز بکشد و اجازه دهد یکی از پشت وارد دیگری شود. همچنین می‌ تواند موقعیتی بسیار صمیمی و رمانتیک باشد، با شریک زندگی‌ تان که تمام مدت شما را در آغوش می‌ گیرد و امکان تعامل و لمس مناطق مهم اروژنی را فراهم می ‌کند.

داشتن رابطه جنسی برای اولین بار یک تجربه بسیار مهمی است و احساس آرامش و ارتباط به رفع بسیاری از اضطراب هایی که می توانند برانگیختگی جنسی را تضعیف کنند، کمک می کند. با هر موقعیتی که می ‌روید، به یاد داشته باشید که هیچ ‌کس خدای جنسیت به دنیا نمی‌ آید تنها با امتحان کردن موقعیت‌ های مختلف است که می‌ فهمید چه چیزی برای شما مفید است.

مهم ترین چیز این است که از آن لذت ببرید و در تمام مدت احساس آرامش کنید. همچنین مهم است که به یاد داشته باشید ایمن بمانید و اطمینان حاصل کنید که اقدامات پیشگیرانه صحیح مانند کاندوم را انجام می دهید. البته تعداد زیادی از پوزیشن ‌های جنسی وجود دارد که می ‌توانید امتحان کنید، خواه مبتدی باشید یا به دنبال چیزی کمی پیشرفته ‌تر باشید.


مطالب مرتبط: آیا رابطه از پشت باعث حاملگی می شود ؟


بهترین پوزیشن های سکس برای هر دو طرف

در این قسمت 5 پوزیشن برای مردان و زنان برای لذت بیشتر از رابطه جنسی خود را توضیح داده ایم.

پوزیشن سکسی رو در رو

پوزیشن سکسی رو در رو

زن و شوهر مقابل هم می نشینند و سپس زن به دامان مرد می لغزند و بالای سر او می نشینند. سپس زن پاهایش را پشت سر او بهم می ‌پیوندد و او پاهایش را روی هم می ‌گذارد تا نوعی گهواره برای زن فراهم کند. سپس زن روی او تکان می خورد. این برای زوج هایی که مایل به برقراری تماس چشمی در حین رابطه جنسی هستند عالی است. این را در وان حمام نیز می توانید امتحان کنید.

پوزیشن سکسی زن در بالا

پوزیشن سکسی زن در بالا

می توان گفت پوزیشن مورد علاقه در بین مردان و زنان پوزیشن سکسی زن در بالا است. مرد را وادار کنید تا روی تخت دراز بکشد و پاهایش را جلوی او باز کند. زن نیز باید مانند یک دختر گاوچران از بالا روی مرد بنشیند و اجازه دهد به زن نفوذ کند. از زن بخواهید به پشت خم شود و در حالی که مچ پا یا زانوهایش را بلند می کند، آنها را نگه دارد. مردان این را دوست دارند زیرا این مدل بصری بوده و می توانند همه چیز را ببینند. خانم ‌ها از این کار لذت می ‌برند زیرا تحریک کلیتورال عالی است که می ‌تواند منجر به ارگاسم سریع ‌تر شود.

پوزیشن سکسی لبه بهشت

پوزیشن سکسی لبه بهشت

مرد لبه تخت می نشیند و پاهایش روی زمین است. سپس زن در حالی که پاهایش را روی تخت قرار می‌ دهد به دامان او و روی او می ‌چرخد، در حالی که او دست ‌های زن را می ‌گیرد تا از خم شدن او به عقب جلوگیری کند. اکنون می ‌توانید با سرعت یا آهسته حرکت کرده و رابطه را شروع کنید؛ اما این موقعیت به شما نفوذ عمیقی می ‌دهد و به مرد اجازه می ‌دهد رهبری را به دست بگیرد.

پوزیشن سکسی دختر گاوچران معکوس

پوزیشن سکسی دختر گاوچران معکوس

این به نوعی تلاقی بین حالت سگی و حالت کلاسیک Woman-On-Top است. از مرد بخواهید روی تخت دراز بکشد و پاهایش از لبه آویزان باشد. زن از بالای مردش بالا می رود اما صورتش از او دور می شود و او را با بازوهایش به جلو خم می کند و روی زانو ها یا ران های او قرار می گیرد. آلت تناسلی او را کمی به سمت پایین زاویه دهید و اجازه دهید وارد زن شود. سپس به جلو و عقب تکان دهید تا حسی باورنکردنی به نقطه G داشته باشید.

پوزیشن سکسی استرادل

پوزیشن سکسی استرادل

مرد روی تخت نشسته و پاهایش را دراز کرده است. سپس زن از بالای سر او می ‌رود و پاهایش را پشت سرش می ‌پیچد، در حالی که او را به سمت خود می‌ کشد. سپس زن با سرعتی بالا و پایین می رود که مناسب هر دوی شما باشد. اگر هر دوی شما از بوسیدن زیاد در حین رابطه جنسی لذت می برید، این بسیار عالی است.

بهترین پوزیشن ها برای پیدا کردن نقطه جی

احتمالا در مورد نقطه G شنیده اید و این که چگونه این نقطه برای دستیابی به ارگاسم واژن است. اما آیا واقعی است؟ راستش، پیچیده است.

نقطه G که به عنوان نقطه گرافنبرگ شناخته می شود، توسط دکتر بورلی ویپل پس از این که متوجه شد که استفاده از حرکت «بیا اینجا» در امتداد داخل واژن باعث ایجاد پاسخ فیزیکی در زنان می شود، معرفی شد. او معتقد بود که این منطقه می تواند کلید رسیدن زنان به ارگاسم در حین رابطه جنسی باشد.

با این حال، واضح است که نقطه G در واقع بخش مشخصی از آناتومی شما نیست. در واقع، در یک مطالعه در سال 2017، محققان تلاش کردند تا نقطه G را پیدا کنند.

نقطه G به جای این که یک نقطه جداگانه در واژن باشد، بخشی از شبکه کلیتورال بانوان است. این بدان معناست که وقتی نقطه G را تحریک می کنید، در واقع بخشی از کلیتوریس را تحریک می کنید، که بسیار بزرگ تر از آن چیزی است که ما تصور می کنیم.

به نظر می رسد، نوک به اندازه نخود جایی که لابیای داخلی به هم می رسند، در واقع فقط نوک کلیتوریس است و به دو “ریشه” تقسیم می شود که می تواند حدود چهار اینچ طول داشته باشد.

بعلاوه، این منطقه می تواند از یک زن به زن دیگر متفاوت باشد که توضیح می دهد که چرا پیدا کردن آن اغلب دشوار است. با این حال، هنگامی که نقطه G تحریک شود، می تواند باعث انزال زنانه شود پس بله نقطه جی واقعی است و به زنان کمک کند به ارگاسم واژن برسند.

چگونه می توان نقطه جی در زنان را پیدا کرد؟

چگونه می توان نقطه جی در زنان را پیدا کرد؟

پیدا کردن نقطه G می تواند دشوار باشد، به خصوص که در واقع در هیچ نقشه ای از بدن انسان وجود ندارد. این بدان معنا نیست که غیرممکن است. به جای جستجوی آن در طول فعالیت جنسی مشترک، یافتن نقطه G از طریق خودکاوی آسان تر است.

اگر به دنبال یافتن نقطه G خود هستید، با آرامش شروع کنید. همان طور که شروع به کاوش در بدن خود می کنید، کاری را انجام دهید که برای شما بهترین است. وقتی آماده شدید، قبل از وارد شدن آلت جنسی، دهانه واژن خود را ماساژ دهید.

سپس با استفاده از آلت جنسی همسرتان، با حرکت «بیا اینجا» به سمت ناف خود بلند شوید. به یاد داشته باشید، شما سعی نمی کنید دکمه خاصی را فشار دهید، بلکه سعی می کنید آن چه را که در آن منطقه عمومی برای شما بهتر است پیدا کنید. حرکت را هم زمان با ایجاد حس تکرار کنید و به جای یک حرکت درون و برون می خواهید تمرکز خود را بر روی این ناحیه حفظ کنید.

 

مانند سایر مناطق اروژن، ترجیحات می تواند از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد. در واقع، یک منبع مورد اعتماد در سال 2016 تاکید کرد که ارگاسم یک اندازه نیست، بنابراین هیچ راه درست یا غلطی برای ارگاسم وجود ندارد.

همه زنان از طریق تحریک نقطه G رضایت نمی یابند و این نیز خوب است. به یاد داشته باشید که خود ارضایی کاملا طبیعی است و می تواند بخشی سالم از هر رابطه ای باشد. با صرف زمان برای کشف ترجیحات خود، می توانید از این اطلاعات برای آموزش به شریک زندگی خود در مورد آن چه که در طول رابطه جنسی بیشتر لذت می برید استفاده کنید؛ اما به یاد داشته باشید که اعتیاد به خود ارضایی مضر است پس اعتدال را رعایت کنید.

بهترین پوزیشن های جنسی برای تحریک نقطه G در زنان

بهترین پوزیشن های جنسی برای تحریک نقطه G در زنان

اگر امیدوار هستید که در طول رابطه جنسی تحریک نقطه G را تجربه کنید، پوزیشن ‌های جنسی خاصی وجود دارد که بهترین عملکرد را دارد. پوزیشن هایی را امتحان کنید که به شما اجازه می دهد کمی بیشتر بر حرکات خود کنترل داشته باشید تا بتوانید بفهمید از چه نوع تحرکی بیشتر لذت می برید. در حالی که پوزیشن ‌های جنسی زیادی وجود دارد که می ‌تواند به شما در رسیدن به این هدف کمک کند، در این جا سه ​​مورد وجود دارد که باید امتحان کنید.

پوزیشن دختر گاوچران

پوزیشن دختر گاوچران

از شریک زندگی خود بخواهید به پشت دراز بکشد، سپس از بالای آن بالا رفته و او را دراز بکشید. این موقعیت به شما امکان کنترل کامل بر ریتم، عمق و زاویه نفوذ را می دهد تا بتوانید روی پیدا کردن نقطه G خود تمرکز کنید.

به جای بالا و پایین کردن، سعی کنید به جلو و عقب حرکت کنید تا ناحیه نقطه G را در مقابل دیواره داخلی واژن خود تحریک کنید. حرکات دایره وار نیز می تواند کمک کننده باشد، بنابراین از آزمایش با سرعت ها و زوایای مختلف نترسید.

پوزیشن سبک سگی

پوزیشن سبک سگی

پوزیشن سکسی سگی یکی دیگر از راه‌ های عالی برای رسیدن به نفوذ عمیق‌ تر در طول رابطه جنسی است. تغییر زاویه برای برخورد به نقطه G آسان است.

با دست و زانو شروع کنید و شریک زندگی خود را پشت سر خود قرار دهید. در طول دخول، سعی کنید به ساعد خود خم شوید یا باسن خود را به سمت عقب فشار دهید تا زاویه را تغییر دهید تا زمانی که موقعیتی را که برای شما مناسب است را پیدا کنید.

اگر می‌ خواهید، می ‌توانید با دراز کشیدن صاف روی شکم در حالی که پاهای تان از لبه‌ تخت آویزان است، روش دیگری را امتحان کنید، به همسرتان اجازه دهید پشت شما بایستد و از آن جا نفوذ کند.

پوزیشن سمت مبلغ بسته

پوزیشن سمت مبلغ بسته

این موقعیت یک تغییر در موقعیت کلاسیک میسیونری، امکان تحریک بیشتر بدون عمق نفوذ را فراهم می کند. قبل از این که پاهای خود را با هم بچرخانید، به پشت در وضعیت مبلغی شروع خواهید کرد. سپس، پا های شریک زندگی شما باید روی پا های شما کشیده شود و اجازه می دهد فشار بیشتری ایجاد شود.

در حالی که این نفوذ کم عمق که ممکن است به عمق آن وارد نشود، احساس سفت ‌تر و اصطکاک بیشتر در برابر نقطه G شما ایجاد می‌ کند که ممکن است بهترین راه برای کمک به شما برای رسیدن به ارگاسم باشد.

 

چگونه بهترین پوزیشن را برای خود پیدا کنیم؟

علیرغم آن چه ممکن است در فیلم ها ببینید، رابطه جنسی همیشه سریع و آسان نیست. زنان اغلب به این باور می رسند که رابطه جنسی شرم آور است، که می تواند رسیدن به ارگاسم و رضایت جنسی را دشوار تر کند.

از این که مسئولیت زندگی جنسی خود را به عهده بگیرید و آن چه را که دوست دارید پیدا کنید نترسید. اگر این بدان معناست که می توانید نقطه G خود را پیدا کنید و آن را تکان دهید، برای شما خوب است. اگر نه این هم عالیه هیچ قانونی وجود ندارد که بگوید فقط یک راه برای رسیدن به ارگاسم وجود دارد و برای اکثر زنان ترجیح دادن ترکیبی از تلاش ها طبیعی است. پیدا کردن چیزی که برای شما مفید است زمان می برد، بنابراین صبور باشید.

مهم ترین چیز این است که شما راضی باشید. بررسی بدن و ترجیحات جنسی گامی عالی برای اطمینان از داشتن یک زندگی جنسی شاد، ایمن و لذت بخش است. شما هرگز نباید از این که بفهمید چه چیزی دوست دارید خجالت بکشید. به هر حال، همه سزاوار داشتن رابطه جنسی عالی هستند.

شما می توانید بهترین رابطه جنسی را داشته باشید. اجازه ندهید ترس‌های تان مانع شوند. هدف شما در این هفته باید این باشد که حداقل یک پوزیشن جدید جنسی را امتحان کنید. تنها راه برای داشتن یک زندگی جنسی بهتر این است که همه چیز را با همسرتان امتحان کنید و به خاطر داشته باشید که رابطه جنسی شما بهترین رابطه جنسی است! سکس هدیه ای برای ازدواج است، از این هدیه نهایت لذت ببرید.

5/5 - (7 امتیاز)

5 یک نظر

 1. علی اصغر نصیری پاسخ

  نگاه متفاوت و جذابی بود. کاربردی و تأثیرگذار. کلا «عمل کردن» خاصیت زیادی دارد و معمولا راه‌گشاست.

 2. علی رحمانی پاسخ

  عالی، مرسی از مقاله خوب تون و صد البته نوش جون بچه ها که دارند و حال شو میبرند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.