چگونه تست اعتیاد را منفی کنیم ؟

چگونه تست اعتیاد را منفی کنیم ؟

بسیاری از شرکت ها و ادره جات هستند که تست عدم اعتیاد جزو قوانین استخدامشان هست و از هر کسی که اقدام به استخدام می کنند تست اعتیاد می خواهند.

اعتیاد جزو موارد خانمان سوز هر کشور و هر فرد است. کارفرمایان در استخدام افراد معتاد کمی احتیاط می کنند و آنچنان به استخدام این افراد دل نمی دهند.

این افراد می توانند دیگر کارمندان را هم دچار اعتیاد کند. بسیاری از افراد سعی کمی کنند تست اعتیاد خود را منفی کنند تا بتوانند در شرکت مورد نظر استخدام شوند.

به دلیل حساسیت بالا استفاده از ترفند ها آنچنان تاثیری ندارد و اگر به کوچک ترین مورد هم شک کنند آزمایشات باید دوباره انجام شود. البته روش های مختلفی از جمله عدم مصرف، دارو های مختلف و خوراکی ها سبب منفی شدن تست اعتیاد می شود با علیرضا نیکنام همراه باشید تا به بررسی این موضوع بپردازیم

راه های منفی کردن تست اعتیاد

 • رپید تست
 • قطع مصرف
 • جا بع جایی نمونه ادرار
 • عدم مصرف خوراکی های مختلف
 • ورزش کردن

چگونه تست اعتیاد را منفی کنیم ؟

رپید تست

این نوع آزمایش که در مقایسه با سایر نوع ها سرعت جواب دهی بالایی دارد و حدودا دو ساعته جواب این آزامایش مشخص می شود. این نوع تست ها را معمولا زمانی انجام می دهند که در استفاده از وسایل پزشکی محدودیت هایی وجود داشته باشد و نتوان از آن استفاده کرد.

به دلیل جواب دهی سریع جزو تست های پر کاربرد به شمار می رود که به روش های مختلفی مانند نوارهای تست بارداری و یا کاست پلاستیکی حاوی نوار و پنل چند کاره ارائه می شود.

در این نوع آزمایش معمولا نمونه هایی همچون ادرار،  نمونه خون؛  سرم خون،  نمونه بزاق،  نمونه مدفوع،  و گاهی نیز نمونه عرقانسان را از فرد می خواهند.

مطالب مرتبط: چه چیزی اثر متادون را زیاد می کند؟

قطع مصرف مواد مخدر

مصرف دخانیات بازه زمانی خاصی دارند که اگر مثلا 2 هفته استفاده نکنید آثارش از بین می رود. پس با قطع استفاده می توان جواب آزمایش را منفی کرد اما این نکته را به یاد داشته باشید که آثار مواد مخدر بسته به مقدار مصرف و مدت زمان مصرف متفاوت است و می تواند ماندگاری زیاد یا کمی را به همراه داشته باشد.

آثار تریاک چند روز در بدن می ماند

تریاک که جزو خانواده خشخاش ها به شمار می رود جزو پر مصرف و در عین حال خطرناک ترین مخدر ها به شمار می رود. تریاک حدود 8 ساعت در خون، 3 روز در ادرار و 90 روز در مو باقی می ماند که در آزمایشات قابل تشخیص است.

آثار هروئین چند روز در بدن می ماند

افیون جزو دسته های اصلی هروئین است که از خانواده افیون می توان به مواردی همچون تریاک،مرفین،کدئین اشاره کرد.آثار این ماده خطرناک حدود 12 ساعت در خون، 4 روز در ادرارو بیش از 90 روز روی مو باقی می ماند و آزمایش در این بازه زمانی تست را مثبت می کند.

آثار شیشه چند روز در بدن می ماند

شیشه جز پرکاربرد ترین مخدر ها به شمار می رود که خطرات بیشتری را به همراه دارد.این ماده مخدر نسبت به سایر مواد ماندگاری بالاتری دارد. در افرادی که فقط یک بار شیشه مصرف کرده اند 24 الی 72 ساعت ذر خون، 3 الی 6 روز در ادرار و بیش تر از 90 روز در خون باقی می ماند اما اگر فردی بیشتراز یک بار مصرف کرده باشد مدت زمان آن افزایش می یابد.

آثار متادون چند روز در بدن می ماند

متادون به صورت قرص و شربت در بازار موجود است معمولا برای درمان و تسکین درد ها که آن هم با توجه به تجویز پزشک استفاده می شود.

این دارو اعتیاد آور است و اگر مقدار مصرف رعایت نشود و بیش از حد مجاز باشد سبب اعتیاد می شود. این مخدر هم با توجه به مقدار مصرف شده 24 الی 36 ساعت در خون، 3 تا 4 روز در ادرار و بیش تر از 90 روز در مو باقی می ماند و در آزمایشات مربوطه قابل تشخیص است.

 

آثار کوکائین چند روز در بدن می ماند

این ماده خطرناک هم نسبت به میزان مصرف در مدت زمان 1 لی 2 روز در خون، 3 الی 4 روز در ادرار و بیش از 90 روز آثار آن در بدن باقی می ماند که با آزمایش هایی که انجام می شود قابل تشخیص است.

همچنین بخوانید: آزمایش عدم اعتیاد برای استخدام

آثار ماری جوانا چند روز در بدن می ماند

این ماده که بین جوانان رواج یافته و امروزه روز بسیاری از جوانان به مصرف آن دچار شده اند و از آن استفاده می کنند ماندگاری بسیاربالایی نسب به سایر مواد دارد.

این ماده تا 14 روز در خون، 30 روز در ادرار و بیش تر از 90 روز در مو باقی می ماند که به راحتی هم قابل تشخیص است و احتمال مثبت شدن آزمایش اعتیاد در این بازه زمانی خیلی بالاست.

آثار ترامادول چند روز در بدن می ماند

این قرص ها را معمولا پزشکان برای کاهش درد ها تجویز می کنند که تعداد محدود و خاصی دارد اما زیاده روی در مصرف این نوع قرص ها هم اعتیاد آور است و تا 48 ساعت در خون و 3 روز در ادرار و 90 روز در مو باقی می ماند.

همچنین بخوانید: قرص متادون را از کجا تهیه کنیم؟

منفی کردن اعتیاد با جا به جایی نمونه ادرار

تغییر نمونه ادرار شاید در گذشته امکان پذیر بود ممکن بود جواب هم گرفت از این روش اما با گذشت زمان جلوی این راه را بسته اند زیرا اکثر آزمایشگاه ها دارای دوربین های مداربسته هستند و معمولا این فرایند در حضور یکی از کادر آن آزمایشگاه انجام می شود پس تعویض نمونه ادار امکان پذیر نیست.

تاثیر غذا و خوراکی در تست اعتیاد

بعضی از غذا و خوراکی ها هستند که با مصرف آن ها تست اعتیاد منفی می شود اما این مورد هم بسته به میزان و مدت زمان مصرف دارد.

چگونه تست اعتیاد را منفی کنیم ؟

برای مثال اگر فردی تفننی و با دوز پایین مخدر مصرف کند با نوشیدن مداوم 1 الی 2 هفته ای آب می تواند تست ادرار را مفی کند.

دوز پاین مواد مخدر آنچنان افراد را درگیر و محتاج نمی کند که مثلا با  چند روز عدم مصرف دچار درد های شدیدی شوند. اولین پیشنهاد ما ترک کلی مواد مخدر است چون به جز آسیب رساندن هیچ فایده دیگری ندارند اما می توان با مصرف خوراکی هایی همچون زغال اخته ، انگور ، چای سرد، سرکه، سبزیجات تست اعتیاد را مفی نمود

هر چه قدر مقدار و مدت زمان مصرف مخدر زیاد باشد منفی کردن هم مشکل و سخت می شود

تاثیر ورزش در منفی کردن تست اعتیاد

مواد مخدر که روی چربی ها و در کل در بدن باقی می مانند ورزش کردن و سوخت ساز در بدن سبب می شود که چربی ها آب شود و سوخت ساز افزایش یابد در نتیجه می توان به عنوان روشی موثر برای منفی کردن تست اعتیاد نگاه کرد.

اما لازم به ذکر است که با 4 یا 5 روز ورزش کردن تست اعتیاد منفی نمی شود و نیاز به تلاش مداوم و مستمر است.

نتیجه گیری

تقلب در آزمایش تست اعتیاد کاری سخت و مشکل است و موفق شدن احتمال پایینی دارد، بهترین راهی که برای شما توصیه می کنیم تا تست را منفی کنید نکشیدن آن مخدر است. که مدت زمان عدم مصرف هم در هر فرد متفاوت است.  برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

8 یک نظر

 1. جمشید سعادت پاسخ

  سلام من چهارده سالمه سه روزه همش فگر های منفی تو مغزم هست تپش قلب هم بیشتر است کف های دستم عرق می کنه فگر می کنم همه جانم می لرزه حتا اونقدر حالم بد میشه که گریه می کنم میشه برام کمک کنید.

 2. رضا حیدری پاسخ

  سلام دوستان عزیز من از چهارمحال و بختیاری هستم اینجا در هر خانواده ای یک یا دو مصرف کننده تریاک هست بدبختانه ۴ ماه هست که تریاک‌گرون شده هیجا جنس خوب پیدا نمیشه اصلا بو تریاک نمیدن خدا میدونه چی هستن همه مریض شدن حالا که هر کسی داره تریاک آشغال درست میکنه چرا دولت کاری نمیکنه چرا هر آشغالی بنام تریاک میدن دست مردوم اینا هم بخاطر درد خماری مجبور باشن تهیه کنن یا یه داروی ترک بدن یا جنس خوب بدون آشغال بدن دو برابر این آشغالا هم باشه بازم بهتره بداد مردوم برسید از دست این آشغالها چیکار کنیم متادون هم‌ ترک خیلی بدتری داره هیچ راهی نیست جز توزیع تریاک دولتی

 3. مهشاد پاسخ

  کار یاد مردم می دید؟!؟!؟!؟؟؟؟؟!!!!؟؟؟؟؟؟
  بله دیگه وقتی سپاه پاسداران بزرگترین کارتل مواد مخدر خاورمیانه باشه نتیجه همین میشه
  امیدوارم اگه نیتتون خیر نبوده آه مادرای جوونا دامنتونو بگیره

 4. عباس قلی عباسی پاسخ

  عاغایونه فضا نورد .عزیزان یدونه قرصی هس به اسم هیدرو کلو رو تیازیت .عاغا تنها روش ه منفی کردن تست همه ی این زهره ماریا اینه که از خونت بیاد بیرون اونم با شاشیدن حل میشه هرکی دنبال اینه که چجوری تستش منفی شع به نظرم دنباله یه چیزی باشه که بتونه دم به دقیقه بشاشونه ادمو

 5. علیرضا پاسخ

  با سلام. من پس از مدتها تلاش و کوشش راز منفی کردن تست انواع مواد مخدر را بدست آورده ام به طور که حتی ۱۰ دقیقه پس از مصرف تست منفی خواهد شد. اما به دلیل سوء استفاده های زیادی این راز فاش نخواهد شد. حتی اگر مبلغ میلیاردی پیشنهاد شود.

 6. کیا مجد پاسخ

  روش صددرصد تضمینی برای تست مرفین

  روش صددرصد تضمینی برای تست شیشه

  خواستید تماس بگیرید ۰۹۳۸۸۰۱۷۱۶۴

 7. فندق پاسخ

  با سلام
  دوستان خوبم:
  هر کس جواب منفی برای آزمایش عدم اعتیاد خواست میتونم کمکش کنم.
  صد در صد تضمینی در عرض دو ساعت
  جواب منفی بگیرید.
  با خیالی آسوده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *