آیا با انگشت باردار می شویم؟

بارداری از همان ابتدا در نتیجه انجام و حصول رابطه زن و مرد و رابطه جنسی زوجین بر اساس شاخصه ها و اصول مشترک رخ داده و به همین دلیل بزرگ ترین و مهم ترین اندام و عضو بدنی اندام تناسلی و رحم بانوان است که فراهم کردن محیط دخول، آمیزش جنسی و بارداری و لقاح تخمک و اسپرم را بر عهده دارد.

برای بارداری باید چندین بار در روز، هفته یا ماه رابطه جنسی منظم و اصولی داشته باشید زیرا خطرات، عوارض و مشکلات زیادی را برای هر دو طرف در صورت انجام رابطه دجنسی زیاد یا غیر اصولی به همراه خواهد داشت که اگر از این روش ها و نکات آگاهی نداشته باشید این خطرات و عوارض هر زوجی را تهدید می کند.

مطلب مرتبط:

احتمال بارداری بدون دخول

بارداری چگونه اتفاق می افتد؟

بارداری از همان ابتد بر اساس قاعده و اصول کلی خود در نتیجه ارتباط و نزدیکی مرد و زن با یکدیگر و رعایت برخی مسائل و نکات مربوط به نزدیکی در رحم زنان رخ می دهد به گونه ای که باید نزدیکی و رابطه باید کنترل شده و منظم بوده و نباید از تعداد دفعات بالایی در روز، هفته و یا ماه برخوردار باشد چرا که خطرات، عوارض و مشکلات بسیاری را برای هر دو طرف و حتی در صورت نداشتن اطلاع از بارداری برای جنین لقاح یافته به همراه خواهد داشت.

همانطور که گفته شد بارداری بر اساس رعایت برخی نکات و شرایط بعد از نزدیکی و رابطه بین مرد و زن به وسیله اندام های تناسلی و خصوصی امکان می یابد چرا در حین رابطه و نزدیکی ابتدا باید اسپرم های دستگاه تناسلی مرد به وسیله اندام تناسلی او در اندام تناسلی یا همان رحم زن در حال رابطه قرار گرفته مراحل لقاح صورت گیرد.

بارداری-چگونه-صورت-می-گیرد؟

باید به این مسئله هم توجه بسیار داشته باشید که باید برای صورت گرفتن بارداری در رحم زنان بعد از رابطه باید رابطه را بعد از دوران قاعدگی یا قبل از به اوج رسیدن دوران قاعدگی انجام دهید چرا که دستگاه تناسلی زنان از طریق یکی از یک جفت تخمدان های رحم تخمکی فعال و تکامل یافته را به دهانه رحم برای لقاح با اسپرم های وارد شده به رحم زنان وارد می کند.

در این حین باید رابطه در زمانی صورت گیرد که بانوان به دوران قاعدگی خود توجه کرده و زمان رخ دادن مراحل این دوره را می دانند و زمان آزاد سازی تخمک فعال از تخمدان خود به داخل رحم را می دانند.

به همین دلیل باید برای بارداری و فرزند آوری به مهم ترین مسئله پیش رو یعنی دوران قاعدگی و مدت زمان آزاد سازی تخمک از رحم از سوی بانوان بسیار توجه و اهمیت داده شود چرا که تخمک تنها توانایی زنده و ماندن و ادامه فعالیت به مدت 24 ساعت در رحم را داراست.

مطلب مرتبط:

احتمال بارداری با مالش

آیا ریختن اسپرم روی واژن باعث بارداری می شود؟

همانطور که در بالا ذکر شد، برای اطمینان از بارداری و لقاح تخمک فعال، برقراری ارتباط با اسپرم و رعایت اصول رابطه جنسی و نزدیکی از سوی هر کدام از زوجین بسیار توصیه می شود، اما در برخی مواقع به دلیل برخورداری از کنترل ناخود آگاه از حرکات و پوزیشن های مختلف در نتیجه تجربه لحظات ناب و احساسی بسیار در حین رابطه بسیاری از زوجین در هنگام آمیزش دستگاه تناسلی مرد انزالی دور از انتظار را تجربه می کنند که باعث ریخته شدن مایع منی و اسپرم های موجود درون آن به روی رحم زنان می شود.

آیا-ریختن-اسپرم-روی-واژن-باعث-بارداری-می-شود

در این صورت باید بگوییم که انجام این عمل و ریختن اسپرم روی رحم از نظر تهدیدات جنسی برای زوجین خطر و عوارضی نداشته به گونه ای که بسیاری از زوج هایی که قصد باردار شدن و زایمان را دارند با این سوال مواجه می شوند که آیا ریختن اسپرم روی واژن باعث بارداری می شود یا خیر که بارد در جواب این سوال بگوئیم بله احتمال بارداری با ریختن اسپرم روی واژن وجود داشته و می تواند باعث لقاح تخمک آزاد شده از تخمدان با اسپرم فعال شود.

چرا که بر اساس ساختار، آناتومی و ویژگی های دستگاه تناسلی زنان حالت مکشی که در هنگام روابط جنسی در دهانه رحم ایجاد می شود باعث ارتباط مستقیم اسپرم ها با تخمک فعال شده را فراهم می کند پس در نتیجه احتمال هر چند اندک اما وجود این احتمال باعث بارداری در اثر ریخته شدن اسپرم بر روی رحم و واژن زنان را ایجاد می کند.

مطلب مرتبط:

آیا یک قطره اسپرم باعث بارداری می شود؟

آیا با یک بار رابطه باردار می شویم؟

در صورتی که توصیه ها و نکات مهم تاثیر گذار در مورد تنظیم و زمان بندی وظایف اندام های تناسلی و هورمون های مخصوص و یا وابسته به این اندام ها از سوی مردان و زنان مورد توجه قرار گیرد بارداری و لقاح تخمک فعال و اسپرم وارد شده در دفعه اول به رحم در زمانی که رابطه و نزدیکی از زمان بندی درستی بهره می برد انجام می گیرد.

مطلب مرتبط:

چه رابطه ای باعث بارداری می شود؟

چند روز بعد از ریختن اسپرم بارداری می شویم؟

بنا به گفته های مطلب بالا باید برای دریافت نتیجه بهتر و حصول بارداری در تعداد دفعات اول رابطه در زمان بندی ودرست و منظم آزاد سازی تخمک، برخی از نکات و توصیه ها را رعایت کرده و یکی از نکات و توصیه هایی که باید به آن توجه داشت آن است که اگر رابطه و نزدیکی در زمان درست و تنظیم شده با آزاد سازی تخمک فعال از تخمدان زن باشد بنا به رعایت برخی توصیه ها قبل از بارداری، لقاح باید تا 24 ساعت بعد از رابطه انجام گیرد چرا که مدت زمان زنده ماندن تخمک فعال آزاد شده در رحم 24 ساعت و همچنین مدت زمان زنده ماندن و ادامه فعالیت اسپرم مردان 5 روز پس از ورود به رحم می باشد.

مطلب مرتبط:

آیا ریختن اسپرم روی واژن باعث بارداری می شود؟

آیا-با-انگشت-باردار-می-شویم

آیا با انگشت بارداری می شویم؟

بسیاری از زوجین به ویژه زنان که در صدد بارداری و یا عدم بارداری هشتند این سوال را از بسیاری از پزشکان و متخصصان فعال در این زمینه می پرسند که آیا با انگشت بارداری می شویم که باید در جواب این سوال را به دو شیوه پاسخ دهیم.

جواب اول این است که اگر در زمان خودارضایی، با انگشتان خود باعث ایجاد تحریکات جنسی و انزال و به نوعی نزول واژن خود و افزایش لذت جنسی از طریق آمیزش نقطه جی خود به وسیله انگشت خود باشند جواب این سوال که بارداری با انگشت امکان پذیر است منفی است چرا که برای بارداری ابتدا لقاح بین اسپرم فعال شده و تخمک آزاد شده در ناحیه رححمی زنان صورت گیرد.

جواب دوم و یا به نوعی حالت دوم در جواب این سوال این است که اگر بانوان یا زوج این بانوان به دنبال وارد کردن مایع اسپرم به دهانه رحمی آنها هستند باید در جواب این سوال که بارداری با انگشت امکان پذیر است باید بگویئم که بله چرا که با ورود اندکی هم اسپرم به دهانه رحمی زناند با توجه به حالت مکشی دهانه رحم به سمت داخل احتمال لقاح اسپرم وارد شده به دهانه رحم با تخمک آزاد شده از تخمدان وجود داشته و می تواند منجر به بارداری شود.

مطالب مرتبط:

علائم بارداری ۴۸ ساعت بعد از رابطه

آیا بارداری بدون دخول امکان پذیر است؟

کلام آخر

ما در مطالب بالا به همراه علیرضا نیکنام به بررسی موضوعات بسیاری در زمینه بارداری و نحوه و چگونگی بارداری در زنان و نکات و توصیه های رابطه جنسی و نزدیکی صحیح و اصولی و علاوه بر این آنها بررسی دو حالت احتمال بارداری با انگشت در زنان را بررسی کردیم.

5/5 - (2 امتیاز)

1 یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *