چگونه در روبیکا دوست دختر پیدا کنیم؟

سیاری از پسرها فکر می کنند چون فرصتی برای برقراری ارتباط با جنس مخالف را ندارند نمی توانند با آن ها رابطه دوستی بچینند ولی این طرز فکر آنچنان صحیح نیست، دوست شدن با دخترها نیاز به مهارت های ارتباطی و کلامی می باشد که بتوان توجه طرف مقابل را جلب کرد. در این قسمت با علیرضا نیکنام همراه باشید تا ببینیم چطور می توانیم در روبیکا دوست دختر پیدا کنیم؟

پیدا کردن دوست دختر در شبکه های مجازی

چندی پیش نحوه دوست شدن با دختران را در واتساپ و تلگرام را مورد بررسی قرار دادیم که می توانید چگونه در واتساپ دوست دختر یا دوست پسر داشته باشیم را مطالعه کنید.

چگونه در روبیکا دوست دختر پیدا کنیم؟

در آن جا گفتیم که پیام دادن به جنس مخالف به دو صورت صورت می گیرد یکی این که در گروه هایی عضو شوید و با صحبت کردن و بهانه مختلف به پی وی او بروید یا هم که باید شماره او را داشته باشید که بتوانید به پی وی او بروید.

اگر بدون آشنایی قبلی و یک دفعه به او پیام دهید کار ها آنگونه که باید پیش نخواهد رفت. اما روبیکا به دلیل سیستم متفاوتی که دارد نسبتا راحت تر است.

چگونه در روبیکا دوست دختر پیدا کنیم؟

روبیکا یک شبکه اجتماعی  ایرانی است که با آپدیت هایی که از طرف شرکت سازنده ارائه می شود روز به روز بزرگ تر می شود و امکانات جذاب زیادی به آن اضافه می شود.

به همین دلیل گفت گو در روبیکا راحت است. در این سوشال بر خلاف واتساپ با سه روش می توان مکالمه ای را آغاز و آن را به دوستی تبدیل کرد که به شرخ زیر است

در این روش چون درباره آن پست یا متن نظر داده می شود پس موضوع برای صحبت آماده است فقط مانده نحوه به کار بردن کلمات که باآن هم فقط با تجربه به دست می آید و چیزی نیست که بتوان آن را آموزش داد. ولی در استفاده از این روش یک قدم جلوتر هستید چون موضوع آماده است.

مطلب مرتبط: چگونه بفهمیم دختری قبلا دوست پسر داشته

  • گروه

از روش های پرکاربرد دیگری که می توان بزر دوستی را ریخت استفاده از گروه های روبیکایی است. در گروه چون مزاحم فردی که می خواهید نیستید و یک محیط آزاد است می توانید به صحبت کردن بپردازید و نمک بریزید. از نحوه صحبت کردن شما در گروه است که جنس مخالف از شما خوشش خواهد آمد.

وقتی در گروه موفق شدید او را جذب کنید باید با بهانه به پی وی او بروید و مکالمه را آنجا ادامه دهید و رابطه را به سمت دوستی ببرید.

  • پیوی

قدم بعدی و آخری که می توانید بردارید پیوی است. پیام دادن در پیوی هم به دو صورت شکل می گیرد یا با آشنایی قبلی که حالا آشنایی می تواند از هرجایی باشد گروه ها، بیرون، همسایه و …  یا هم به صورت مستقیم به پیوی او بروید و مکالمه را آغاز کنید که لازم به ذکر است که پیام دادن مستقیم به او کمی ریسک بلایی دارد و ممکن است همون اول شما را بلاک کند

گروه مخ زنی و رل زنی در روبیکا

همانطور که اشاره شد برای این که بتوان در روبیکا با کسی رل زد در ابتدا باید با او صحبت کرد، که می توان از سه طریق کانال یا گروه و پی وی این فرایند را انجام داد و رابطه دوستی را چید. می توان گفت در روبیکا نسبت واتساپ آزادی عمل بیشتری دارید و کار شما نسبتا راحت تر است.

چگونه در روبیکا دوست دختر پیدا کنیم؟

چگونه در گروه های روبیکا عضو شویم؟

عضو شدن در گروه های روبیکا به دو صورت لینک و اضافه شدن توسط دوستان انجام می شود.

گروه های روبیکا دارای لینک های ورود هستند که با داشتن آن ها می توانید به راحتی وارد آن گروه شوید. که این لینک ها معمولا توسط مدیر گروه ساخته می شود اما هر کسی که لینک را داشته باشد می تواند پخش کند تا هر کسی که خواست در گروه عضو شود.

مطلب مرتبط: چگونه از دوست پسر خود انتقام بگیریم

روش دوم هم عضو مستقیم است، برای مثال شما در گروهی عضو هستید می توانید بدون لینک توسط دوستتان در آن گروه عوض شوید. شما هم می توانید هر کسی که خواستید را ( به شرط این که شماره او را داشته باشید ) به گروه اضافه کنید.

راه های پیدا کردن دوس دختر

پیدا کردن دوست دختر از روش های متفاوتی انجام می شود که بسته به خود فرد و موقعیت مکانی دارد. این روش ها شامل حضوری و مجازی می شود.

البته لازم به ذکر است که با پیشرفت تکنولوژی و پیدایش انواع شبکه های مجازی امروزه پیدا کردن دوست دختر به صورت حضوری کمرنگ تر شده است ولی باز هم کسانی هستند که حضوری به انجام این کار می پردازند که هر یک مزایا و معایب خود را دارد.

چیدن رابطه دوستی به صورت حضوری یا مجازی

دوست شدن به صورت حضوری یک سری مزایا و معایب های به خصوصی دارد. نزدیک شدن و شروع مکالمه امروزه کمی سخت شده است و هر دختری پایه جلو بردن مکالمات نمی شود از طرفی هم او ظاهر شما را می بیند و این یک قدم مثبت است که اگر خوشش بیاید و بتوانید مکالمه را ادامه دهید به دوستی برسانید چند قدم از این پروسه در مجازی را یک جا طی کرده اید.

از طرفی هم در این نوع رابطه ها مدت زمان این که با یکدیگر آشانایی مختصری پیدا کنید کم است که در مجازی این پروسه کمی طولانی است و زمان برای شناخت زیاد است که می تواند در جوابی که از او خواهید گرفت تاثیر بگذارد.

اما نکته مثبتی که دارد این است که شما جواب خود را می گیرد و تکلیفتان معلوم می شود که این باعث می شود از بلاتکلیفی خارج شوید.

برای بررسی تخصصی تر چیدن رابطه دوستی می توانید محتوای راه های دوست دختریابی را مطالعه کنید و اطلاعات کافی را کسب کنید

نتیجه گیری

در این مقاله از علیرضا نیکنام به بررسی این موضوع پرداختیم که چگونه می توانیم در روبیکا دوست دختر پیدا کنیم و همچنین تمام ابعاد آن را مورد تحلیل و بررسی قرار دادیم، شما هم اگر در این زمینه تجربیاتی دارید می توانید با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

همچنین برای دریافت مشاوره های تخصصی در هر زمینه ای می توانید با علیرضا نیکنام در تماس باشید و بهترین راهمایی ها را دریافت کنید.

درباره “چگونه در روبیکا دوست دختر پیدا کنیم؟” بیشتر بخوانید:

2 یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *