از کجا بفهمیم دختری قبل از ازدواج رابطه داشته است

از کجا بفهمیم دختری قبل از ازدواج رابطه داشته است

یکی از پر تکرار ترین سوالاتی که پسران  قبل از ازدواج از من می پرسند این است که چگونه می توان تشخیص داد که دختری قبلا رابطه جنسی داشته است یا خیر، مضوع این مقاله را به این سوال می خواهم اختصاص دهم و به بررسی آن بپردازم پس تا آخر این مقاله با علیرضا نیکنام همراه باشید.

چگونه می توان باکره بودن دختر را تشخیص داد

همین ابتدا باید خدمتتان عرض کنم که تشخیص باکرگی سخت است و خیلی از مردان به این خیال هستند که می توانند با چشم و و بررسی رفتار های طرف به راحتی باکرگی را تشخیص دهند که نتیجه صد درصد صحیحی نمی دهد و احتمال اشتباه بودن آن وجود دارد.از کجا بفهمیم دختری قبل از ازدواج رابطه داشته است

دختر باکره چه تفاوتی با سایر دختران دارند

همانطور که پیش تر هم ذکر شد فهمیدن این که دختری قبلا رابطه داشته یا خیر سخت است اما می توان با بررسی رفتار هایی که انجام می دهد به سرنخ هایی رسید اما باز هم نتیجه صد در صدی را نمی دهد.

مطلب مرتبط: چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم

دختر باکره از لحاظ فیزیکی چه تفاوت هایی با سایر دختران دارد

خیلی ها بر این باورند که پرده بکارت نشان باکرگی است و به این معنی است که طرف قبلا رابطه نداشته است اما این مورد را به یاد داشته باشید که بدون ارتباط جنسی هم به دلایل مختلفی مانند ورزش و… امکان پارگی پرده بکارت وجود دارد.

همچنین سالم بودن پرده بکارت نشان عدم برقراری رابطه جنسی نیست، فقط نشان دهنده این است که طرف رابطه دخولی نداشته است.

آیا می توان از رفتار دختر باکره بودن او را تشخیص داد

تشخیص باکره بودن دختر از روی رفتارش بسیار کم است. ممکن است دختری که اولین بارش است که می خواهد رابطه برقرار کند دچار احساس ترس، خجالت و دو دل بودن نسبت به کاری که می خواهد انجام دهد، داشته باشد همچنین وقتی طرف مقابل را برهنه می بینید جوری رفتار میکند که انگار تا حالا فردی برهنه را ندیده است.

همه این چیز هایی که گفته شد در حد احتمال است و حتی دخترانی که قبلا رابطه داشتند هم می توانند همچین احساساتی در رابطه بعدی خود داشته باشند.

این مورد را هم بدانید که امکان عکس کامل این ماجرا هم وجود دارد به گونه ای که دختر باکره می تواند آنقدری خود را برای رابطه اول آماده کرده باشد و شور اشتیاق داشته باشد که طرف مقابل به این فکر بی افتد که قطعا این بار اولش نیس اما ین طرز فکر هم صحیح نیست می تواند اطلاعاتی در این باره از فیلم ها یا کتاب ها کسب کرده باشد.

تشخیص باکره بودن دختر با رابطه جنسی

تشخیص باکرگی در این مورد هم آنچان راحت نیست و همه چی در حد احتمال است. امکان دارد یک زنه باکره هنگام اولین دخول درد داشته باشد در عکس این مورد این احتمال هم وجود دارد که اگر دختری درست تحریک نشده باشد هنگام دخول احتمال بروز درد نیز وجود دارد.

بیشتر مردان بر این باورند که اگر زنی در رابطه جنسی خجالتی باشند مدتی طول بکشد که احساس راحتی و صمیمیت بکنند قطعا باکره است. اما باید گفت که این مورد درست نیست و احتمال این وجود دارد که زنی که باکره نباشد هم در رابطه خود احساس خجالت به او دست بدهد و دیر تر صمیمی شود.

مطلب مرتبط: از کجا بفهمیم دوست پسرمان خیانت می کند ؟

از کجا بفهمیم دختری قبل از ازدواج رابطه داشته است

چه علائمی که نشان دهنده باکرگی دختر است

باید این را بدانید که مواردی که در ادامه ذکر خواهیم کرد همه در حد احتمال هستند و هیچ کدام قطعی ثابت نمی کند که دختری باکره است یا خیر

 • خیره شدن

نتایج این گونه نشان داده است که دخترانی که باکره نیستند به راحتی می توانند با مردان تماس برقرار کنند و به آن ها خیره شوند.

 • گشاد راه رفتن

بعضی از زنانی که باکرگی خود را از دست داده اند معمولا گشاد تر ( بازتر) راه می روند.

 • بی حیا بودن

معمولا دختران وزنانی که قبلا رابطه جنسی داشته اند چشم و گوش باز تر یا نسبت به سایر دختران بی حیا تر هستند.

 • داشتن اعتماد به نفس بالا

از قدیم الایام همه بر این باور بودند که دختران یا زنانی که قبلا رابطه جنسی داشته اند نسبتا اعتماد به نفس بالاتری دارند.

مطلب مرتبط: چگونه شروع کننده رابطه باشیم

 • بلد بودن زبان بدن

دختران یا زنانی که قبلا رابطه جنسی داشته اند به زبان بدن مردان آشنا هستند و می توانند از رفتار آن ها همه چی را تشخیص دهند.

از کجا بفهمیم دختری قبل از ازدواج رابطه داشته است

 • شناخت از تمایلات جنسی

کسانی که قبلا رابطه جنسی داشته اند نسبت به بدن مردان آشنایی کامل دارند و می توانند به خوبی طرف مقابل را ارضا کند.

 • داشتن پوست خراب

این مورد کمتر اتفاق افتاده اما دیده شده که دخترانی که قبلا رابطه جنسی داشته اند نسبت به سایر دختران پوست خراب تری دارند.

 • طرز لباس پوشیدن

دخترانی که باکره هستند معمولا لباس های پوشیده تری می پوشند تا کمتر جلب توجه کنند.

 • مدل بوسیدن

بوسیدن خوب احتمال داشتن رابطه در گذشته را افزایش می دهد.

مطلب مرتبط: چه نوع رابطه ای باعث حاملگی می شود؟

 • تعجب کردن

دخترانی که قبلا رابطه جنسی داشتند با دیدن مرد برهنه آنچنان شگفت زده نمی شوند و تعجب نمی کنند.

تنها راهی که می توان صد در صد فهمید که طرف مقابل از قبل رابطه داشته یا خیر پرسیدن از خود او می باشد و راه دیگری وجود ندارد که بتوان به جواب صد در صدی رسید. اگر نمی تواند به گفته های او اطمینان کنید پس تصیم ادامه دادن رابطه بر عهده خودتان است.

نتیجه گیری

در این مقاله به بررسی این موضوع پرداختیم که چگونه می توان فهمید دختری قبلا رابطه داشته یا خیر؟ باید گفت احتمال فهمیدن این مورد بسیار کم است البته می توان به وسیله رفتار هایی که از خود بروز می دهد چیز هایی فهمید اما باز هم نمی توان به جواب صد در صد رسید.

3.1/5 - (41 امتیاز)

4 یک نظر

 1. امیر ذولفقاری پاسخ

  چرا ینفر نیست وجدان داشت باشهههه مردم بدبخت و کارگر و فقیر و مسن همه معتااادن و مجبورن حتی ازخوراک پوشاک بچشون بزنن و از عوضیای لاشخور قاچاقچی خورده فروش جنس بخرن با منت و بدبختی و گرون ک اونم همش آشغالههه و گرون میدن.لعنتیا یه فکری بکنید یا ‌کلا قطعش کنید ک ترک کنن ی عده مردن ازین وضع گرونی و آشغالیه جنس.یااا کشت کنید تو ایران لعنتیا اینهمه درامد مردم نره افغانستان و جیب لاشخورای وطن.اونم جنس خراب.
  کم کمش هر خانواده و هرنفر ماهی۳میلیون تریاک ماهیانه مصرف میکنه اونم مجبوری سر میکنه تا درد کم بشه نعشه هم نمیشن بعد از گرونی میرن سمت شیشه.بجون بچه هاتون یفکری ‌کنیددد همه شدن قاچاق فروش و از جیب کارگرا شاهانه سر میکنن

 2. Fateme پاسخ

  اینا حرفای یه مشت مریض ابله و جاهل هست کشور جهان سومی که میگن ماییم حق ندارید در مورد هیچ دختری اظهار نظر کنید در ضمن چرا کسی از باکرگی پسرا حرف نمیزنه

 3. سجاد پاسخ

  چیزهایی که قطعی نیست بیان نباید بشه که به اشتباه خیلی ها تشخیص بدن و به کسی تهمت رابطه نامشروع بزنند… این روش های سطحی که گفتید مربوط به ۲۰سال پیش میشه که نه اینترنتی بود نه آگاهی نه اعتماد به نفسی. هیچکدوم از این موارد حتی ۱۰درصد هم نمیتونه در جهان امروز صادق باشه. اینهمه کتاب ، فیلم و اطلاعات هست در مورد رابطه جنسی که دخترها میبینند و یاد میگیرند. اعتماد به نفس بالا هم داشتن ربطی به تجربه رابطه جنسی داشتن نیست. اطلاعات میدید درست بدید و‌چیزی که خودتون هم تایید میکنید نمیتونه قطعی باشه عنوان کردنش فقط سو ظن ها رو بیشتر میکنه ….اکر دختره بلد نباشه دلبری کنه میگن سرده و میرن بهش خیانت می کنند بلد باشه میگن حتما قطعا با چند نفر بوده …بابا اول خودتون و طرز فکرتون درست کنید.. در ضمن مرد و‌پسری که خودش با چند نفر خوابیده غلطمیکنه بره دنبال دختر آفتاب مهتاب ندیده.باید بره دنبال یکی مثل خودش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *